S našimi potermi vytvoríte silnejší a trvalejší svet
Napíšte nám
tiborvavrek@azet.sk
Zavolajte
+421 907 661 922

Ekostyrén je polystyrénová drvina do betónu. Je ideálny na vyrovnanie povrchov, ktoré je potrebné zároveň zatepliť a pritom nezaťažiť konštrukciu stavby. Je použiteľný na podlahy, stropy aj strechy.

Ekostyrén je polystyrénová drvina do betónuEkostyrénový poter pôsobí perfektne ako tepelná i zvuková izolácia. Ľahko sa mieša s materiálmi, ako je voda, cement a piesok. Pripravuje sa buď ručne, alebo v miešačke či domiešavači. Nezaťažuje konštrukciu stavieb a zároveň je použiteľný ako nášľapná vrstva pre finálnu vrstvu podlahy.

V prípade, že je v potere podlahové kúrenie, zostatková vlhkosť nesmie presiahnuť 0,3 % CM. Takéto hodnoty vlhkosti u anhydridov dosiahnete pri dobrom počasí asi po 4- 6 týždňoch. Keď sú teploty a vysoká relatívna vlhkosť vzduchu nižšia, trvá to však omnoho dlhšie.

Jeho ďalšou skvelou výhodou je, že zlacňuje stavebný materiál, čo celkovo prináša nemalé úspory.

Ako pracujeme
Dopravník na poter s 260 l

Dopravník na poter s 260 l tlakovým kotlom mieša a dopravuje poter, chudý a ľahký betón, ako aj iné sypké materiály až do zrna 16 mm.

Vybavený s vypínaním ochrannej mreže, núdzový vypínač a bezpečnostný kryt. Podvozok nebrzdený, schválený na jazdu po ceste a až 80 km/h, odpružený.

Sme skúsená firma, ktorá ponúka dostupné riešenia stavebných poterov