S našimi potermi vytvoríte silnejší a trvalejší svet
Napíšte nám
tiborvavrek@azet.sk
Zavolajte
+421 907 661 922

Cementový (alebo aj betónový) poter má množstvo výhod. Medzi ne patrí cena, ale aj pevnosť a univerzálne využitie pri novostavbách, ako aj pri rekonštrukcii bytov či domov. Pri správnom dodržaní postupov a podmienok je jeho trvácnosť mnohoročná.

Cementový (alebo aj betónový) poter má množstvo výhod. Medzi ne patrí cena Cementové potery sa zvyknú aplikovať pomocou čerpadla na zavlhnuté zmesi, ktoré ich priamo dopravujú na miesto určenia. Finálne sa hladia ručne alebo strojovou hladičkou, ktorá je vo svete veľmi obľúbená a pre množstvo svojich výhod často využívaná.

Vyhotovenie cementovej zmesi je možné aj v zateplenom priestore, do -10 stupňov. Prvých 48 hodín po aplikácii by sa mal poter udržovať vlhký a nemal by byť vystavený prievanu a priamemu slnečnému žiareniu. Vstupovať na plochu sa nesmie 72 hodín (3 dni). Ľahké stavebné práce je možné vykonávať po týždni a plná záťaž sa odporúča až po vyzretí betónu (po 28-30 dňoch).

Ako pracujeme
Dopravník na poter s 260 l

Dopravník na poter s 260 l tlakovým kotlom mieša a dopravuje poter, chudý a ľahký betón, ako aj iné sypké materiály až do zrna 16 mm.

Vybavený s vypínaním ochrannej mreže, núdzový vypínač a bezpečnostný kryt. Podvozok nebrzdený, schválený na jazdu po ceste a až 80 km/h, odpružený.

Sme skúsená firma, ktorá ponúka dostupné riešenia stavebných poterov