S našimi potermi vytvoríte silnejší a trvalejší svet
Napíšte nám
tiborvavrek@azet.sk
Zavolajte
+421 907 661 922

Ponúkame komplexné služby betonáže poterov. Silnejšie a trvalejšie dokonale rovné povrchy

Cementové potery

Cementový (alebo aj betónový) poter má množstvo výhod. Medzi ne patrí cena, ale aj pevnosť a univerzálne využitie pri novostavbách, ako aj pri rekonštrukcii bytov či domov. Pri správnom dodržaní postupov a podmienok je jeho trvácnosť mnohoročná.

+ Ďalšie informácie

Anhydridové potery

Anhydridový poter má ľahšiu spracovateľnosť a tým aj rýchlejšiu realizáciu. Pevnostné charakteristiky sú veľmi príbuzné cementovému poteru. Neodporúča sa však aplikovať ho do kúpeľní a exteriéru, nakoľko by ho vyššia vlhkosť mohla poškodiť.

+ Ďalšie informácie

Spádové potery

Spádové potery sú vlastne pieskovo-cementové potery sťahované do spádu. Aplikujú sa prevažne na rôzne vonkajšie plochy a do priemyselných sektorov.

+ Ďalšie informácie

Ekostyrénové potery

Ekostyrén je polystyrénová drvina do betónu. Je ideálny na vyrovnanie povrchov, ktoré je potrebné zároveň zatepliť a pritom nezaťažiť konštrukciu stavby. Je použiteľný na podlahy, stropy aj strechy.

+ Ďalšie informácie

Hydroizolácia

Kvalitná hydroizolácia môže mať zásadný vplyv na naše zdravie, takisto ako aj na životnosť celej stavby. Nakoľko je veľmi náročné ju opraviť, dôležitá je starostlivosť a presnosť pri prvotnom prevedení.

+ Ďalšie informácie

Prenájom lešenia

V našej ponuke nájdete aj kvalitné lešenia na predaj i prenájom, ktoré sú vám k dispozícii ihneď! Pracujeme len s lešeniami typu GRAF, ktoré sú dovážané z Rakúska a ktorých montáž aj demontáž je veľmi jednoduchá. Odvoz aj dovoz pre vás zabezpečíme my, čím ušetríte nezanedbateľné množstvo času!

+ Ďalšie informácie

Kladenie polystyrénu

Pri rekonštrukcii podláh v starých domoch, ale aj pri novostavbách, je skvelé využiť tepelnoizolačné vlastnosti polystyrénu. Je možné použiť ho priamo v dome, ale aj v garáži, pričom vďaka nemu môžete výrazne ušetriť na vykurovaní až niekoľko tisíc.

+ Ďalšie informácie

Sme skúsená firma, ktorá ponúka dostupné riešenia stavebných poterov